אני שמח ליתן המלצה זו לסוכנות ביטוח האודן (להלן: "סוכנות האודן"), אשר משרדנו הינו לקוחה מזה ארבע שנים.
סוכנות האודן ישראל מעניקה למשרדנו, באמצעות עו"ד רועי ביבר והגברת אושרית נעמן, שירותי ביטוח בתחום ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח עסק וביטוח צד ג'. אבקש לציין כי משרדנו מעסיק כ-60 עורכי דין, שותפים וצוות אדמיניסטרטיבי, עובדה אשר עומדת ביחס ישר לגודל האחריות הנדרשת מצד סוכנות הביטוח לשם תפקודו התקין היומיומי של משרדנו.
במהלך השנים, נהנה משרדנו מייעוץ צמוד של סוכנות האודן שניתן בכל עת, כאשר זמני התגובה למתן מענה לבעיות ולדרישותינו בתחום הביטוח היו תמיד מיידים. אבקש להדגיש כי סוכנות האודן התמידה במתן מענה בפרקי זמן מיידים לאורך כל התקופה עימה שבה היינו לקוחותיה של שנים, עובדה הראויה לציון באופן חריג לטובה.
התרשמנו לאורך השנים כי משרדנו נהנה משירות מסור, מקצועי ומיומן, וקיבלנו פתרונות מקצועיים וייחודיים בכל עת, אשר לא זו בלבד העניקו למשרדנו שקט נפשי בתחום המיומנות המקצועי של סוכנות האודן, אלא גם התחשבו והשתלבו באינטרסים העסקיים של המשרד. כל זאת כאשר טובת הלקוח עומדת לנגד עיני הסוכנות, עוה"ד ביבר והגברת נעמן בעדיפות עליונה בכל עת.
בנוסף, סוכנות האודן פועלת ופעלה תמיד כדי להשביע את שביעות רצוננו באופן מקסימלי כמבוטחיה, וזאת, בין היתר, גם באמצעות השגת כיסוי ביטוח לקשת רחבה של מקרים וסיכונים מהמבטחים השונים ובמחיר אטרקטיביים ביותר.
לבסוף, ולא פחות חשוב, אבקש להדגיש כי סוכנות האודן, עו"ד ביבר והגב' נעמן, עובדים עמנו ברוח טובה ובנועם, ותוך מתן התייחסות אנושית לבעיות שמדי פעם עולות במהלך חיי כל עסק. בנקודה זו גם כן בולטת סוכנות האודן לטובה גם כן.

אני בטוח, כי אם תבחרו במשרד זה תזכו לרמת שירות גבוהה ולשביעות רצונכם המלאה.

ממליץ: יוסי לוי, עו"ד

משרד לוי, מי-דן ושות', עו"ד