חדשנות

ביטוח לקרנות הון סיכון

קרנות המנהלות כספי משקיעים פרטיים ו/או מוסדיים ומשקיעות אותו עבורם בחברות הזנק או בחברות נסחרות נמצאות בעולם מורכב מאוד במגוון היבטים, החל ממבנה השותפות ועד לפעילות מול הגופים השונים הקשורים לקרן – משקיעים, חברות פורטפוליו וכו'.

הקרנות עשויות להיחשף למגוון תביעות ביניהן:

משקיעים בקרן שיטענו כי הקרן השקיעה את הכספים בחברות כושלות או לא בהתאם למנדט הניתן להם בהסכם ההשקעה עליו חתמו למול הקרן.

חשיפה למול חברות הפורטפוליו – תביעות כנגד דירקטורים חיצוניים מטעם הקרן, הן מצד בעלי מניות אחרים בחברה והן מצד עובדי החברה וכן חשיפות שונות שפוליסת ביטוח הדירקטורים של החברה לא תוכל לתת להן מענה.

ברמה העקרונית צריך לזכור כי מנהלי הקרן מקבלים כל יום החלטות מקצועיות וניהוליות משמעותיות אשר טומנות בחובן חשיפה משמעותית לתביעות של צדדים שלישיים.

הפתרון הוא שילוב בין ביטוח נושאי משרה וביטוח אחריות מקצועית יעזור לכסות את כל היבטי השותפות, מה שיאפשר כיסוי עבור כל הישויות והפרטים המרכיבים את הקרן, כולל השותפים הכלליים, חברת הניהול, נושאי משרה, דירקטורים חיצוניים המכהנים בדירקטוריון של חברות הפורטפוליו וכו.

כמומחים בתחום אנו מבינים את רמת המורכבות איתה מתמודדות הקרנות וצוות המומחים שלנו מסוגל לספק לכם את הידע והתמיכה הדרושים לצורך איתור הפתרון הביטוחי המתאים ביותר עבור הארגון שלכם בתחום מורכב זה של עולם הביטוח.

מוזמנים לפנות אל :

חן פוקס, מנהל תחום קרנות הון סיכון

054-4337601   03-6270723 

Henf@howden.co.il

צרו קשר לפרטים

    ביטוחים נוספים

    כל הזכויות שמורות להאודן ישראל © 2021
    נגישות