חדשנות

ביטוחי דירות ובתים

נשמח להציע לך ביטוחי דירה – לבתים פרטיים, דירות יוקרה וועדי בתים. ביטוח דירה מקנה לך ולמשפחתך שקט נפשי לנוכח סיכונים שונים למבנה ותכולה – הרכוש היקר לנו ביותר.

לידיעתך, לאור מדיניות רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון להגביר את שקיפות וזמינות המידע לציבור המבוטחים, וכדי לאפשר למבוטחים לרכוש או לעדכן את המוצרים הקיימים ברשותם בצורה מושכלת, הקימה הרשות את "הר הביטוח" – אתר אינטרנט, נגיש ופשוט לאיתור מוצרי הביטוח. האתר מאפשר למבוטחים לאתר בקלות ובמהירות מידע לגבי התיק הביטוחי שלהם אצל כל חברות הביטוח ולבחון את תנאי מוצרי הביטוח שברשותם.

נשמח לסייע בביצוע הבדיקה , יש למלא הטופס המצ"ב (כדי להדפיס את הטופס יש להקליק על התמונה):

 

ביטוח מבנה

ביטוח זה מבטח את הדירה מפני סיכונים כגון שריפה, ברק, רעם ,התפוצצות, התלקחות, סערה, נפילת כלי טיס, רעד על קולי, הצפה, גניבה, פריצה ושוד ( כפוף לתנאי הפוליסה ).

הביטוחים כוללים מרפסות, צנרת, מתקני ביוב, מתקני הסקה ודוודים, שערים, גדרות, דרכים מרוצפות ואת חלקו היחסי של הלקוח בבתים משותפים. בנוסף, נכללים גם החלקים הצמודים למבנה בדרך קבע (ארונות מטבח, דלתות, פרקטים, שטיחים מקיר לקיר וכו').

ביטוח תכולה

ביטוח זה מכסה כל רכוש הנמצא בתוך הדירה והינו באחריות או בבעלות המבוטח או בני משפחתו (לדוגמא : ספות, מקרר, חדר שינה, טלוויזיה וכו') .

ביטוח תכולת הדירה מכסה בגין סיכונים של  שריפה, פריצה, שוד, גניבה, שטפון, סערה .

סכום ביטוח התכולה נקבע לפי ערך התכולה –  כחדשה.

לבחירתך, כיסויים אופציונליים נוספים:

ביטוח צד ג' (צד שלישי). כיסוי זה מבטח כנגד נזקי רכוש וגוף לצד ג' (לדוגמא: שריפה שפרצה בבית המבוטח וגלשה לשכן), לרבות כיסוי בגין בעלי חיים (נשיכה) הכפוף לחוק העזר העירוני וידיעת המבטח טרם מקרה הביטוח. גבול האחריות הסטנדרטי הינו 500,000 ₪ וניתן להרחיבו בתוספת תשלום.

נזקי צנרת. כיסוי זה מכסה את הלקוח בגין נזקי צנרת (פיצוץ בצנרת למשל) אשר נגרם למבוטח בביתו.

כיסוי זה ניתן לרכישה בשני אופנים:

  1. נזקי צנרת באמצעות ספק של חברת הביטוח (שחר/פמי/ש.כ.ל).
  2. נזקי צנרת באמצעות שרברב פרטי לבחירת המבוטח: בגין שירות זה תהיה תוספת פרמיה + השתתפות עצמית מוגדלת.

ערך קרקע. כיסוי זה מומלץ כאשר המבוטח מתגורר בבית משותף ויש סיכוי שלא כל הדירות מבוטחות בבניין. במקרה של אובדן מוחלט (רעידת אדמה, שריפה) הלקוח יקבל פיצוי גם בגין ערך הקרקע.

תכשיטים בכל הסיכונים. פוליסת הדירה (תכולה) מכסה ללא תשלום נוסף תכשיטים מחוץ לבית (כל הסיכונים) עד ל-10% מסכום ביטוח התכולה. ניתן לרכוש הרחבה מעבר לסכום הנ"ל לביטוח תכשיטים מחוץ לבית בישראל ובחו"ל. ניתן לרכוש בנוסף ביטוח עבור תכשיטים אשר מוחזקים בכספת הבנק.

חבות מעבידים. כיסוי זה מבטח את הלקוח בגין אחריות לתשלום פיצויים בגין מוות או פציעת גוף כתוצאה מתאונה או מחלה שקרו בתקופת הביטוח לאחד מעובדי משק הבית (עוזרת בית, גנן וכו') עד גובה גבול האחריות המצוינת בפוליסה. בפוליסת התכולה כיסוי זה ניתן חינם, וניתן לרכשו בתשלום גם כתוספת לביטוח מבנה.

ביטוח אופניים. כיסוי זה מבטח אובדן או נזק אשר נגרם לאופניים תוך כדי שימוש באופניים מחוץ לדירה לרבות כיסוי צד ג' וגניבה (כפוף להתנאות המיגון וגבולות האחריות).

עסק בדירה. ניתן להוסיף הרחבה של מבנה ותכולה למבוטחים אשר עובדים בדירה.

שירות תיקונים למוצרי חשמל. ניתן לרכוש כיסוי של תיקון מוצרי חשמל ביתיים (מזגן, מקרר, מיקרוגל, תנור, מייבש, מכונת כביסה) כפוף לכתב הכיסוי.

צרו קשר לפרטים

    כל הזכויות שמורות להאודן ישראל © 2021
    נגישות