שירותים

ביטוח לסיכונים מיוחדים

ניסיון ועוצמה

האודן ישראל הינה סוכנות הביטוח הגדולה בישראל בתחום הסיכונים המיוחדים. האודן ישראל עורכת ביטוחי אחריות דירקטורים ואחריות מקצועיות לאלפי חברות בישראל כולל למעלה מ-50 חברות הנסחרות בבורסות בחו"ל, למעלה מ-150 חברות ציבוריות בת"א, מאות חברות טכנולוגיה ומדעי החיים, משרדי עורכי דין מובילים, בתי השקעות, קרנות הון סיכון ועוד.

לאנשי מחלקת הסיכונים המיוחדים של האודן ישראל ניסיון וידע מצטבר רב שנים בעריכת תוכניות ביטוח מקומיות וגלובליות, ומתן מענה אפקטיבי ויצירתי לסיכונים המשתנים של לקוחותינו.

מחלקת הסיכונים המיוחדים נחשבת לחלוצת תחום ביטוחי אחריות הדירקטורים בישראל וכפורצת דרך בכל הקשור לתוכניות ביטוח ייחודיות מאוד כגון ביטוחי הפרות פטנטים, ביטוחי מצגים בעסקאות, בטוחי סייבר, ביטוחי ניסויים קלינים ועוד ועוד.

איכות המוצר

האודן ישראל חרטה על דגלה את האיכות הבלתי מתפשרת של מוצרי הביטוח שלה כמטרה ראשונה במעלה. למחלקת סיכונים מיוחדים מחלקה מקצועית ייעודית שתפקידה הינו ליצור את מוצרי הביטוח והפוליסות הרחבות ביותר בנמצא.

כל שנה אנו מנהלים משא ומתן ממושך עם חברות הביטוח השונות בכדי לאשר את מסמך ההרחבות המפורסם של האודן הנוגע ומתקן כמעט כל אלמנט חשוב ומהותי בפוליסות שלנו. אנו ניזונים מקצועית מאנשי המקצוע המתמחים שלנו בסניפים השונים של החברה בעולם ומייבאים לישראל רעיונות, מוצרים מתקדמים ואיכויות כיסוי שהופכים לאחר זמן לסטנדרט התעשייתי.

מוצרי הביטוח של מחלקת סיכונים מיוחדים בהאודן ישראל נחשבים לרחבים ולאיכותיים ביותר בישראל.

תשלום תביעות

פוליסת ביטוח, רחבה ככל שתהיה, הינה נייר חסר ערך אם אינה מאפשרת תגמולי ביטוח ביום דין. ניהול תביעה בתחום הסיכונים המיוחדים הינו תהליך מורכב ביותר ומצריך התמחות, ניסיון רב, יכולת השפעה על חברת ביטוח וידע מקצועי ומשפטי נרחב. כבר ב-2003 האודן ישראל הבינה כי הנושא מצריך התמחות ותשומת לב מלאה והקימה את מחלקת התביעות של הסיכונים המיוחדים בהאודן ישראל. כיום מחלקה זו מונה מספר עורכי דין מקצוענים בתחומם ומנוהלת על ידי עו"ד אלעד טובול, מהמנוסים בישראל בתחום ניהול תביעות חבויות. מחלקה זו היא מקור הגאווה המרכזי שלנו וללא ספק למחלקה זו יש את הניסיון הרב ביותר בתחום ביטוחי מורכב זה. מחלקה זו צברה ניסיון חסר תקדים בישראל בניהול אפקטיבי של תביעות חבויות מסוגים שונים כולל תביעות ני"ע בארה"ב, תביעות יצוגיות בישראל, תביעות מסחריות, הליכים רגולטורים, תביעות יחסי עובד מעביר, תביעות נזקי גוף ורכוש ועוד ועוד.

אין ספק כי תשלומי הביטוח המהותיים שהשגנו עבור לקוחותינו לאורך השנים הינם מקור גאוותנו הרב ביותר.

צרו קשר לפרטים

  אחריות מקצועית למוסדות פיננסים
  ביטוח אחריות מקצועית למוסדות פיננסים בישראל עבר משבר בסוף 2008, משבר אשר גרר עליית הפרמיה...
  קרא עוד
  ביטוח הפרות פטנטים
  פוליסת ביטוח הפרת פטנטים הינה פוליסה ייחודית הנותנת מענה לחשיפה שעבור לא מעט חברות מהווה חשיפה...
  קרא עוד
  ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה
  פוליסת ביטוח דירקטורים ונושאי משרה מעניקה הגנה לנושא המשרה בגין תביעות המוגשות נגדו באופן אישי בגין מעשים שלא כדין, אשר
  קרא עוד
  כל הזכויות שמורות להאודן ישראל © 2021
  נגישות