לקוחותינו

להאודן ישראל אלפי לקוחות בישראל, מהחברות הגדולות והמובילות בתחומן, כאלו אשר נדרשות למערכי הביטוח המורכבים ביותר, ועד לחברות early stages אשר החלו את פעילותן העסקית זה מכבר. האודן ישראל עורכת את הביטוחים עבור עשרות רבות של חברות תעשיה ושירותים, מאות חברות טכנולוגיה ומדעי החיים וגופים פיננסים מובילים. על לקוחותיה של האודן ישראל נמנים כמחצית מ-100 משרדי עורכי הדין הגדולים בישראל, עשרות חברות ישראליות הנסחרות בבורסה בתל אביב, למעלה ממחצית החברות הישראליות הנסחרות בארה"ב, 90% מקרנות ההון סיכון הישראליות ועוד ועוד. אנו גאים ביכולותינו להעניק שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר לכל לקוח באשר הוא, מקומי או בינלאומי, קטן כגדול.

על לקוחותינו נמנים לדוגמא:

המלצות

הלקוחות שלנו

זו לנו השנה הרביעית שאנו רוכשים את ביטוח האחריות המקצועית של משרדנו באמצעות סוכנות האודן וכרגיל, אנו עושים זאת בלב שלם ושקט. כמשרד המנהל תיקים מורכבים, חלקם בעלי חשיפה גבוהה, אנו מייחסים חשיבות רבה לגורם המקצועי המגבה את פעילותנו ב"גב" ביטוחי. מצאנו את סוכנות האודן כגורם כזה, המעניק שירות יעל, מהיר, אדיב, וברמה המקצועית הגבוהה ביותר, לכל פנייה, בכל יום ובכל שעה. בכל המקרים בהם נדרשנו לשירותיה של סוכנותה אודן, זכינו לליווי צמוד של עובדיה המקצוענים של האודן, המבינים את צרכינו ורצונותינו ומתאימים עצמם אלינו. מעולם לא קיבלנו מכם תשובות סתמיות או שרירותיות ותמיד קיבלנו אתה הרגשה, כי אתם עושים את כל המאמצים להיענות לדרישותינו, גם כאשר דובר בדרישות שאינן סטנדרטיות. אנו רואים את השירות המקצועיות שאתם מציבים, כסטנדרט ראוי לחיקוי!

עו"ד אור נוי
שותף מנהל, פירט, וילנסקי, מזרחי, כנעני - עורכי דין

בשמה של אל על נתיבי אויר לישראל בע"מ (אל על) ובאופן אישי, אני שמח להמליץ על הצוות המקצועי של האודן סוכנות ביטוח בע"מ. מזה מספר שנים רוכשת אל על (באמצעות "כנפיים") את פוליסות ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי המשרה באמצעות האודן וזוכה ליחס מקצועי, אמין ושירות מצוין. צוות העובדים, בניצוחו של דני סבר, מנכ"ל החברה, נענה לכל פנייה או שאלה ולא חוסך זמן ומשאבים כדי להעניק כיסוי ביטוחי רחב ביותר במחיר הטוב ביותר. צוות העובדים של האודן (בארץ ובלונדון) דואג לעדכן את חברתנו בהליכי החיתום של הפוליסה (בעת החידוש), כמו גם עדכון שוטף על ההתפתחויות בתחום זה. כחברה המעניקה שירותים מידי יום לאלפי אנשים בישראל ובעולם, אנו רגישים מאד לנושא השירות ובוחרים בקפידה את הספקים השונים של חברתנו ולפיכך אנחנו שמחים להיווכח – מדי שנה בשנה – כי האודן עומדת בסטנדטים שהוצבו על ידינו. אבקש להביע את תודתנו והערכתנו לכל עובדי ועובדות האודן על שיתוף הפעולה המקצועי והיחס האדיב.

אל על
היועץ המשפטי ומזכיר החברה

קיבלנו באמצעות האודן במהירות שיא את האישור המבוקש מהמבטחים בלונדון. אנו מעלים על נס את השירות המהיר והיעיל שאנו מקבלים מכם, ומסוכנות האודן בלונדון, מאז שערכנו את הביטוחים שלנו בלוידס על ידכם.

אמישראגז, החברה האמריקאית – ישראלית לגז בע"מ
כל הזכויות שמורות להאודן ישראל © 2021
נגישות